Blog

Zampa Team

Zampa Team 

 

V tomtom blogu by som Vám chcel predstaviť  členov Zampa ski Teamu. Každý kdo je súčasťou tohto týmu tak odvádza 100% kvalitnej roboty lebo všetci mame spoločný cieľ kde chceme konkurovať najlepším lyžiarom z iných lyžiarskych svetových veľmoci.

 

Romain Velez 

 

Hlavný tréner - Romain je manžel úspešnej reprezentantky v lyžovaní Veroniky Velez-Zuzulovej. Dlho pôsobil ako hlavný tréner vo Francúzskej reprezentácii v lyžovaní pre žensky svetový pohár, kde so svojim tímom pomohol “Tessa Worley” získať glóbus v discipline obrovský slalom.

 

Tomas Žampa

Tréner - v našom time organizuje všetko okolo lyžovania, letenky ubytovanie trate na tréning ... často krát je aj našim kuchárom na sustredeniach. Predovšetkým je to hlavná osoba ktorá nás dotiahla k tomuto športu. Ďakujem!!

 

Krystof Mazurek 

Asistent trenera - V minulosti pretekar FIS pretekov, ktorý mal v rebríčku 30 FIS bodov, pracoval ako servicemam v Poľsku a tiež spolupracoval s rôznymi zahraničnými firmami zaberajúcimi sa prípravou lyží. Tak isto veľmi dobrý šofer ktorý má skúsenosti z rally ktoré sú veľmi cenne tak isto v lyžovaní. 

 

Elias Edwin Molema

Asistent trenera - je najmladší člen Zampa Teamu a v time pomáha už od roku 2016. Elias je síce najmladší ale určite veľmi skúsený ktorý priniesol veľmi veľa pozitív do týmu. Elias je človek ktorý vybaví skoro vždy všetko aj keď to je nemožné. GRANDE

 

Svätopluk Kovář

Serviceman - Sväťo je v našom time od roku 2018. Má veľa skúsenosti z lyžiarskeho sveta ako zo svetového pohára tak isto aj z olympiád. Dlho pracoval ako tréner a serviceman pre Kláru Krížovú a neskôr pre dvojnásobnú olympijskú víťazku Ester Ledeckú, či českého reprezentanta Kryštofa Krýzla. Dnes je hlavným človekom v našom tíme ktorý zabezpečuje, všetko okolo lyží. Proste Sväto to má v rukách a vie ako to vyladiť. 

 

Ján Baniar 

Servisman - Dlhé roky žije vo Vysokých Tatrach a je tiež bývalý lyziar. Pomáha s prípravou lyží a je dôležitou súčasťou nášho tímu. Janči dáva do všetkého svoje celé srdce a vždy je to vidieť.

 

Viliam Štinčik

Kondičný tréner a Fyzioterapeut - spolupracujeme už od mojich 12 rokov. Vilo je výborný človek ktorý vie vytrénovať človeka fyzicky ale hlavne mentálne, tak isto aby človek bol vždy 100% fit. Vilo sa dokáže pozriet na veci inak a to v dnesnej dobe róby najväčší rozdiel. Vilo drží slovenský rekord na hasičskej stovke “16.38” reprezentoval Slovensko na štyroch majstrovstvách sveta.

 

Tomáš Kostelničák

Manažér (is) - Tomáš je v našom tíme od roku 2018 a zabezpečuje všetky veci ohľadne manažmentu a komunikácie s partnermi. Je bývalý vrcholový športovec v tenise. Dnes je podniká a prevádzkuje sieť kaviarní Julius Meinl ako aj lekárne Vaša lekáreň. Tomáš nepozná pojem čo je “ nedokončit veci “ vždy všetko poctivo dotiahne do konca, je to pedantista! Drží sa hesla “My work is my hobby” a preto začal pracovat so Žampa tímom lebo lyžovanie miluje!

13.9.2018
Komentáre
Populárne
Saas Fee 12.10.2018
Bali 1.10.2018
Zampa Team 13.9.2018
Nový Zéland 13.9.2018
Výsledky
20.
Adelboden FIS World Cup Sweden 12.1.2019 33.08
DNQ. 2..
Saalbach-Hinterglemm FIS World Cup Sweden 19.12.2018 -
DNQ. 2..
Alta Badia FIS World Cup Sweden 16.12.2018 -
DNQ. 2..
Val D'sere FIS World Cup Sweden 8.12.2018 -
DNQ. 2..
Beaver Creek FIS World Cup Sweden 2.12.2018 -