Sponsors

Main sponsors

Naglreiter

Denná príprava chleba je nielen našou vášňou, ale v prvom rade je to zodpovednosť. Kladieme dôraz na ručnú prácu našich spolupracovníkov a na vynikajúcu kvalitu regionálnych mlynov a dodávateľov. Len tak môžeme zabezpečiť kvalitný tovar pre našich zákazníkov.

Stredoslovenská energetika

Electric and gas power supplier for your home.

Tatrasport Žampa

Výhradný distribútor značky Spyder. Reštaurácia, penzión a požičovňa lyží vo Vysokých Tatrách.

Salomon

Salomon patrí k úspešným svetovým značkám, ktorá vyrába lyžiarske potreby a výstroj. Značka Salomon je dlhodobo zameraná na zjazdové a bežkové lyžovanie, turistiku a horolezectvo. Vďaka širokému spektru športovej výbavy a potrieb ponúka Salomon pestrý výber potrieb aj pre terénny beh a ďalšie outdoorové športy. 

Billa

Billa je obchodná značka siete supermarketov prevádzkovaných spoločnosťou BILLA spol. s r.o., ktorú vlastní firma REWE Group.

Sponsors

RedBull

Ti dáva kridla

SOV

Vďaka SOV a Tipos môžem čerpať od medzinárodného olympíjskeho výboru, olympijské štipendium až po začatie ZOH 2018 Pyeong Chang

Kronreal

Developerská firma

Dukla

Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie Slovenskej republiky v podmienkach rezortu ministerstva obrany.

Todos

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky ŠKODA, VW, SEAT, Fiat, Alfa Romeo, Cadillac, Corvette a Camaro. Pobočky spoločnosti sa nachádzajú v Bratislave, Žiline, Ružomberku a Košiciach.

Minerfin

Predaj a dovoz železných rúd a šrotu. Predaj oceľových plechov , pások, rúr, tyčí, valcov, tŕňov, betonárskej ocele, drôtov, drevených podkladov...

Vaša lekáreň

That you are every day Healthy.

Autonova

Obchodník s osobnými vozidlami značky ŠKODA, SEAT, FORD a HYUNDAI.

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry - najkrajšie mesto na Slovensku...

SOUKENÍK – ŠTRPKA

Advokátska kancelária

Sponsors - Material

Spyder

To najlepšie zimné oblečenie na lyžovanie...

Shred

Shred and Slytech began with a friendship and a shared commitment to enhancing our time in the mountains. And through the years, we’ve remained true to these roots.

Slytech

Slytech je americká firma, produkujúca špičkové ochranné pomôcky pre cyklistiku, lyžovanie, snowboarding a ďalšie športy.

Adidas

Oblečenie a topánky pre šport, voľný čas a zábavu.

Results
27.
Krajnska Gora FIS World Cup Sweden 9.3.2019 20.80
1.
Jasna National Championships Sweden 4.3.2019 20.65
26.
Bansko FIS World Cup Sweden 24.2.2019 25.72
DNF 2.
Are FIS World Ski Championships Sweden 15.2.2019 -
20.
Adelboden FIS World Cup Sweden 12.1.2019 33.08