Partneri

Hlavní partneri

Billa

Billa je obchodná značka siete supermarketov prevádzkovaných spoločnosťou BILLA spol. s r.o., ktorú vlastní firma REWE Group.

Dukla

Vojenské športové centrum Dukla Banská Bystrica zabezpečuje prípravu štátnej športovej reprezentácie Slovenskej republiky v podmienkach rezortu ministerstva obrany.

Slovakia travel

#Dobrý nápad Slovensko

Slovensko je výnimočná krajina. Na malom území môžeš nájsť takmer všetko od prírodných skvostov, historických pamiatok, bohatej ľudovej kultúry a folklóru až po zábavu v rušných uličkách miest. Nechaj sa očariť jeho krásami a vychutnaj si neopakovateľnú atmosféru, ktorú ti ponúka. Spoznaj príťažlivosť prírodných scenérií snúbiacu sa s bohatou históriou, kultúrou a tradíciami. Jednoducho objav Slovensko, dovolenka na Slovensku je dobrý nápad.

Tipos

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. je obchodná spoločnosť so 100 % majetkovou účasťou štátu. Slovenská republika je ako akcionár zastúpená Ministerstvom financií Slovenskej republiky.

Jedným z hlavných poslaní spoločnosti TIPOS je podporovať množstvo dobročinných projektov zo športovej, sociálnej a kultúrnej oblasti. Zdroje na túto podporu získava z prevádzkovania číselných lotérií, internetových hier a predaja stieracích žrebov.

Sanaclis

Spoločnosť SanaClis bola založená v roku 2000 skúsenými odborníkmi v tomto odvetví, z ktorých všetci mali vedúce pozície v popredných farmaceutických spoločnostiach a veľkých globálnych CRO. SanaClis je full-service európsky CRO ponúkajúci komplexnú škálu služieb pre klinické skúšky.

SanaClis má skúsenosti s úspešným poskytovaním štúdií pre sponzorov rôznej veľkosti, počnúc virtuálnymi biotechnológmi až po top 10 farmaceutických spoločností. Každý projekt je prioritou pre tím SanaClis, bez ohľadu na veľkosť alebo rozsah.
Veríme, že každá spoločnosť a profesionál si zaslúži pocit, že dostáva tie najlepšie možné služby, pohotovosť a obetavosť, ktoré bežne poskytujeme našim existujúcim klientom.

Okrem toho, že je SanaClis CRO s kompletnými službami, je jedným z mála poskytovateľov služieb, ktorí majú interné logistické kapacity. To zahŕňa služby kontroly kvality, colné sprostredkovanie, skladovanie a distribúciu a získavanie materiálov na klinické skúšanie, komparátorov a záchranných liekov.

Stredoslovenská energetika

Elektrina a plyn pre vašu domácnosť

Naglreiter

Denná príprava chleba je nielen našou vášňou, ale v prvom rade je to zodpovednosť. Kladieme dôraz na ručnú prácu našich spolupracovníkov a na vynikajúcu kvalitu regionálnych mlynov a dodávateľov. Len tak môžeme zabezpečiť kvalitný tovar pre našich zákazníkov.

Tatrasport Žampa

Výhradný distribútor značky Spyder. Reštaurácia, penzión a požičovňa lyží vo Vysokých Tatrách.

Partneri

RedBull

Ti dáva kridla

SOV

Vďaka SOV a Tipos môžem čerpať od medzinárodného olympíjskeho výboru, olympijské štipendium až po začatie ZOH 2018 Pyeong Chang

Kronreal

Developerská firma

Minerfin

Predaj a dovoz železných rúd a šrotu. Predaj oceľových plechov , pások, rúr, tyčí, valcov, tŕňov, betonárskej ocele, drôtov, drevených podkladov...

Vysoké Tatry

Vysoké Tatry - najkrajšie mesto na Slovensku...

Materiáloví partneri

Salomon

Salomon patrí k úspešným svetovým značkám, ktorá vyrába lyžiarske potreby a výstroj. Značka Salomon je dlhodobo zameraná na zjazdové a bežkové lyžovanie, turistiku a horolezectvo. Vďaka širokému spektru športovej výbavy a potrieb ponúka Salomon pestrý výber potrieb aj pre terénny beh a ďalšie outdoorové športy. 

Autonova

Obchodník s osobnými vozidlami značky ŠKODA, SEAT, FORD a HYUNDAI.

Spyder

To najlepšie zimné oblečenie na lyžovanie...

Shred

Shred Optics je štýlovým výrobcom okuliarov a prilieb, ktoré sú vyrábané predovšetkým pre lyžovanie, zjazd na bicykloch, snowboarding a ostatné outdoorové aktivity. Spoločnosť má základňu v Park City v Utahu a v talianskych Benátkach. Značka Shred je neodmysliteľne spájaná s jej zakladateľom, lyžiarskou legendou Tedom Ligetym.

Výsledky
27.
Krajnska Gora FIS World Cup Sweden 9.3.2019 20.80
1.
Jasna National Championships Sweden 4.3.2019 20.65
26.
Bansko FIS World Cup Sweden 24.2.2019 25.72
DNF 2.
Are FIS World Ski Championships Sweden 15.2.2019 -
20.
Adelboden FIS World Cup Sweden 12.1.2019 33.08